Veľký Biel – predaj RD/pozemku s možnou výstavbou,rekonštrukciou

Veľký Biel – predaj RD/pozemku s možnou výstavbou,rekonštrukciou
Veľký Biel, okres Senec, Bratislavský kraj, 900 24, Slovensko
Na predaj €84,900  
RH-6718-property 600 3 Počet izieb 1950 Rok výstavby

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veľký Biel a to s možnosťou využiť na kompletnú rekonštrukciu s platným stavebným povolením, alebo na výstavbu nového rodinného domu, prípadne dvoch na investíciu, pričom návratnosť je vzhľadom k blízkosti Bratislavy z tejto lokality istá. Možnosť po osobnej obhliadke miesta nahliadnuť do projektovej dokumentácie. Samotný tehlový dom cca z 50 rokov je dispozične riešený vstupnou chodbou a dvomi miestnosťami, kde je možné dostavať kúpeľňu a WC, prípadne podľa potreby riešiť obytné miestnosti aj do podkrovia. Steny sú momentálne očistené a pripravené na zavedenie el. káblov, podlahového kúrenia (podľa projektu). Je nutné dorobiť omietky, podlahy, dvere a pod. Okná sú menené za plastové. Momentálne je podlahová plocha domu 39,22m2, zastavaná plocha je vo výmere 63,75m2 a po realizovaní prístavby by sa zväčšil dom o 50m2 ZP, kde sa ráta s kúpeľňou, WC, veľkou obývačkou a chodbou. Vznikne tak jeden pekný obytný priestor s výhľadom na záhradu, ktorá je o celkovej výmere 600m2. Siete sú zavedené a to elektrika, nové plynové trubky, nová studňa a prípojka na verejný vodovod je pred domom s možnosťou zapojenia podľa potreby. Vhodné pre ľudí, ktorí chcú ísť do takéhoto projektu, prípadne na investíciu.

Obhliadky po telefonickom dohovore aspoň deň vopred prosím. V prípade mailového dopytu prosím uvádzať pravdivo celé meno a tel.č. na maily s prezývkami bez čísla nereagujeme.

Ponuka našich služieb:

– Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností právnikom

– Sprostredkovanie poskytnutia úverov certifikovaným poradcom kde si bezplatne dohodnete stretnutie a poradenstvo.

– Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov -viac nehnuteľností nájdete na našej stránke www.rbreal.sk

– Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov po telefonickom dohovore do piatku

Zodpovedný prístup maklérov zaručuje spokojnosť našich klientov.

Info: Adresy po telefóne neposkytujeme. Prosíme klientov, aby volali len pri vážnom záujme o kúpu vybratej nehnuteľnosti.

Kontakt maklér : 0940 815 916

Doplňujúce informácie

  • Stav: na rekonštrukciu
  • Matérial: tehla
Nehnuteľnosť na mape

Podobné nehnuteľnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *