Veľké Úľany predaj poschodového RD

Veľké Úľany predaj poschodového RD
Veľké Úľany, okres Galanta, Trnavský kraj, Západné Slovensko, Slovenská republika
Na predaj €124,000 dohoda - Domy
RH-7150-property 103 5 Počet izieb 1 Počet kúpeľní 2017 Rok výstavby 435

Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Veľké Úľany. Jedná sa o 5 izbový dom kolaudovaný v r.2017 pričom z časti – kuchyňa a obývačka boli rekonštruované z pôvodnej stavby, ostatné časti sú nadstavba a prístavba. V podkroví je možné doriešiť ešte dve izby, prípadne jednu bytovú jednotku. Dom môže mať využitie aj ako dvojgeneračný a predeliť pre dve rodiny. Je na zvážení budúceho vlastníka.

Podlahová plocha 90m2, úžitková plocha je 103 m2. Dom bol zateplený 10 cm EPS a finálne bola nanensená silikonová omietka (umývateľná). Dispozične je riešený vstupnou chodbou, kúpeľňou, prechod do dvoch priechodných izieb, obývačka otvorená s kuchyňou (bezbariérový vstup 60 cm steny) pod schodiskom je riešený úložný priestor aktuálne na drevo, nakoľko v dome je aj krbové kúrenie.

Na poschodí bola jedna veľká miestnosť z ktorej sa dobudovali dve izby a dva úložné priestory (botník, šatník) momentálne jedna izba slúži ako spálňa a druhá ako pracovňa a loggia (7,57m2). Odtiaľ je vstup na povalu, kde je možné riešiť už spomínané ďaľšie obytné priestory. Dvor je riešený parkovou sadbou a časom boli dokúpené aj ovocné dreviny.

Na pozemku bol dobudovaný menší altán, bazén 4x5m, menšia budova vhodná na sklad a pod. Parkovanie je možné bez problémov či už pred domom, alebo na pozemku pre dve autá. V dome sú navedené IS, okrem kanalizácie, ktorú možno časom dopojiť z ulice. K domu je kompletná projektová dokumentácia aj s revíznymi správami, energetický certifikát primárnej energie je „B“ a celková spotreba energie je „D“ Kúrenie je riešené gamatkami (v záruke) a krbom, elektrika nová. Na všetko sú platné revízne správy. Voda je mestská, ale je tu aj vlastný zdroj – studňa.

Obec má výbornú občiansku vybavenosť, pravidelné autobusové spojenie do BA. Lekár, Jednota cca 20m od domu. Nehnuteľnosť je situovaná mimo hlavného ťahu a síce na Školskej ulici. Bez tiarch.

Obhliadky sú možné denne avšak je nutné si dohodnúť termín. V prípade mailového dopytu prosím uvádzať pravdivo celé meno a tel.č. na maily s prezývkami bez čísla nereagujeme.

Ponuka našich služieb:

– Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností právnikom

– Sprostredkovanie poskytnutia úverov certifikovaným poradcom kde si bezplatne dohodnete stretnutie a poradenstvo.

– Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov -viac nehnuteľností nájdete na našej stránke www.rbreal.sk

– Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov po telefonickom dohovore do piatku Zodpovedný prístup maklérov zaručuje spokojnosť našich klientov.

Kontakt maklér : 0940 815 916

Doplňujúce informácie

  • Stav: novostavba
  • Poschodie: 2
  • Matérial: tehla
Nehnuteľnosť na mape

Podobné nehnuteľnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *