Predaj dvojpodlažného rodinného domu v obci Žihárec.

Predaj dvojpodlažného rodinného domu v obci Žihárec.
Žihárec, okres Šaľa, Nitrianský kraj, Západné Slovensko, 925 83, Slovenská republika
Na predaj €90,000 - Domy
RH-7746-property 197 2 Počet kúpeľní 1 Počet garáži 2007 Rok výstavby 1766

Aktuálne ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Žihárec.

Rodinný dom bol daný do užívania v roku 2007. Stavba je dvojpodlažná čiastočne podpivničená, strecha je sedlová, krov drevený, krytina z pálenej škridle, dažďové žľaby a zvody sú z pozinkovaného plechu, dom je napojený na verejné rozvody, plynu a elektrickej energie, zásobený je vodou z verejného vodovou, odpad je zvedený do žumpy.

V suteréne sa nachádza sklad, kotolňa, chodba, schody, kuchyňa, izba, kúpeľňa s WC.

Prízemie pozostáva predná časť- schodisko, obývacia izba s kuchyňou, chodby, dve izby, kúpeľňa s WC loggia. Zadná časť – sklad, obytná časť- kuchyňa, izba, WC, predsieň, chodba, sklad, za obytnou časťou je sklad a komora.
Dom je postavený z tehlového materiálu v skladobnej hrúbke do 50,00 cm , fasáda je brizolitová s keramickým obkladom, vnútorné omietky vápenné hladké, stropy sú prefabrikované s rovným podhľadom, podlahy v izbách sú s povrchom z laminoparkiet, ostatné sú prevažne z keramickej dlažby. Vstupné dvere sú s čiastočným presklením, okná sú zdvojené drevené, vnútorné dvere sú prevažne drevené plné, v kuchyniach je bežná kuchynská linka, drez je nerezový, sporáky sú plynov bez digestorov, keramický obklad stien je za linkou a sporákom. V kúpeľniach sú smaltované vane s pákovou batériou, záchody sú splachovacie, umývadlá smaltované, steny sú obložené keramickým obkladom. Plynový kotol ústredného kúrenia je osadený v kotolni suterénu, kde je pripravovaná aj TÚV, radiátory sú liatinové článkové, elektroinštalácia v dome je svetelná a motorická s ističmi.

Rodinný dom sa nachádza v zastavanom území obce Žihárec, v zástavbe rodinných domov. Obec je vzdialená cca 12 km od Šale, spojenie je autobusovou a železničnou dopravou.

Obec má dobrú občiansku vybavenosť : základná škola, materská škola, predajne potravinárskeho tovaru, pohostinstvá, predajne nepotravinárskeho tovaru, samostatné ambulancie praktického lekára, futbalové ihrisko, pošta.

Ponuka našich služieb :

Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností
Sprostredkovanie poskytnutia úverov
Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov
Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov
Zodpovedný prístup maklérov zaručuje spokojnosť našich klientov.

Viac nehnuteľností nájdete na www.rbreal.sk

Info : Adresy a kontakty na majiteľov nehnuteľnosti neposkytujeme!

Kontakt maklér : 0948 376 444

Nehnuteľnosť na mape

Podobné nehnuteľnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *