ZNÍŽENÁ CENA !!! Predaj 2 izbového rodinného domu v obci Matúškovo.

ZNÍŽENÁ CENA !!! Predaj 2 izbového rodinného domu v obci Matúškovo.
Matúškovo, okres Galanta, Trnavský kraj, Západné Slovensko, 925 01, Slovensko
Na predaj €98,000 - Domy
RH-10433-property 110 2 Počet izieb 1 Počet kúpeľní 770

Vo vyhľadávanej obci Matúškovo, v blízkosti okresného mesta Galanta Vám ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom, ktorý je ihneď obývateľný.
Jedná sa o rodinný dom so sedlovou škridlovou strechou. Zastavaná plocha 212 m2, úžitková plocha 110 m2, výmera celého pozemku 770 m2. Šírka pozemku je 12 m, dĺžka je cca 63 m.

Dom bol postavený v 60tich rokoch. Na dome bola vykonávaná pravidelná údržba a práve preto je v dobrom technickom stave vzhľadom k jeho veku.

Dispozičné riešenie domu:
2 nepriechodné samostatné izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, špajza, veranda. Zo zadnej strany domu je dielňa, ktorá je podpivničená. Pivnica je čistá a suchá. Za dielňou sa nachádza sklad na náradie a hospodárske budovy, ktoré v minulosti slúžili na chov sliepok a ošípaných.  V dome sú plastové okná, v izbách pôvodná drevená  podlaha, v kúpeľni, chodbe, wc a v kuchyni je  keramická dlažba.

V dome je ústredné kúrenie – plynový kotol značky  Protherm, ktoré bolo menené a kompletne prerábané v roku 2008 (aj radiátory). Na výrobu teplej úžitkovej vody slúži elektrický bojler. Elektrina 220V-380V, dom je napojený na verejnú kanalizáciu a miestny vodovod.

Pozemok je slnečný a rovinatý. Budúci majiteľ má možnosť pestovať, chovať, alebo možnosť výstavby ďalšieho rodinného domu.  Oplotenie z časti bariérovým plotom, spredu je brána s murovanými stĺpikmi. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa s hĺbkou cca 8 metrov.


Vzdialenosť z Matúškova do BA je 50 km, do okresného mesta Galanta 3 km. Obec má veľmi dobrú občiansku vybavenosť (pošta, materská škola, základná škola 1-4, obchody, reštaurácie, kultúrne zariadenia, knižnica, športové rekreačné a relaxačné zariadenia). 

Ponuka našich služieb :

  • Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností
  • Sprostredkovanie poskytnutia úverov
  • Sprostredkovanie vypracovania znaleckých posudkov
  •  Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov

Zodpovedný prístup maklérov zaručuje spokojnosť našich klientov.

Viac  nehnuteľností nájdete na  www.rbreal.sk

Info : Adresy a kontakty na majiteľov nehnuteľnosti neposkytujeme!

 Kontakt  maklér :  0903 410 701

Doplňujúce informácie

  • Stav: čiastočná rekonštrukcia
Nehnuteľnosť na mape

Podobné nehnuteľnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *