Čierna Voda – predaj stavebného pozemku

Čierna Voda – predaj stavebného pozemku
Čierna Voda, okres Galanta, Trnavský kraj, Západné Slovensko, Slovenská republika
Na predaj €48,950 dohoda - Pozemky, Stavebné
RH-6960-property 939

Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Čierna Voda o výmere 939 m2. Jedná sa o pozemok vedený ako zast. plochy a záhrada, kde je situovaný starý rodinný dom prakticky na zbúranie, ale je tu možnosť výstavby nového domu/bytových domov na pôvodnom mieste, alebo ísť do rekonštrukcie. Ideálne pre začínajúce rodiny s nízkym nákladom, prípadne pre klientov, ktorí chcú investovať. IS sú (okrem kanalizácie). Pozemok má šírku 11m, na dĺžku to z jednej strany je 77 m a z druhej 84 m, čiže vzadu ide do kónusu.

V prípade záujmu je majiteľ ochotný pozemok vyčistiť a to aj od stavebnej sute. Nový majiteľ by tak nemal náklady s búraním, či čistením pozemku. Ponuka je zaujímavá z hľadiska ceny aj blízkosti mesta Galanty, či rekreačného areálu Aquarea len kúsok od obce. Cena celku je 48.950,-€.

Volať prosím na t.č. 0940 815 916

Ponuka našich služieb:

– Vypracovanie kúpno predajných zmlúv a návrhu na vklad na kataster nehnuteľností právnikom
– Sprostredkovanie poskytnutia úverov certifikovaným poradcom kde si   bezplatne dohodnete     stretnutie a poradenstvo. -viac nehnuteľností nájdete na našej stránke www.rbreal.sk
– Informácie poskytujeme a obhliadky sú možné aj počas víkendov po telefonickom dohovore do piatku
Zodpovedný prístup maklérov zaručuje spokojnosť našich klientov.

Info: Adresy po telefóne neposkytujeme. Prosíme klientov, aby volali len pri vážnom záujme o kúpu vybratej nehnuteľnosti.

Kontakt maklér : 0940 815 916

Vlastnosti

Nehnuteľnosť na mape

Podobné nehnuteľnosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *